2026. jún 13.

Húsgolyó ízű nyalóka az IKEA-ban! Videó a kóstolásról itt!

írta: csokoholiszta
Húsgolyó ízű nyalóka az IKEA-ban! Videó a kóstolásról itt!

img_2569.jpegÁprilis 1-jén még csak játszottunk a gondolattal, de a hatalmas érdeklődés után az Ingka Group, az IKEA legnagyobb, 32 országban működő kiskereskedelmi partnere, és a Chupa Chups úgy döntött, tényleg megcsinálják! Idén júniusban világszerte több száz IKEA áruházba érkezik meg a limitált kiadású, húsgolyó ihlette nyalóka.

A Chupa Chups „boszorkánykonyhájában” az elmúlt időszakban éjjel-nappal azon dolgoztak, hogy az ikonikus svéd húsgolyó ízvilágát - természetesen az elmaradhatatlan vörös áfonyával együtt - egy játékos édességbe sűrítsék. Ez a nyalóka új, meglepő módon ragadja meg az IKEA ételek hangulatát.

Április 1-jén arra kértük az embereket, hogy képzeljenek el egy húsgolyó ízű nyalókát. Aztán látva a rengeteg lelkes visszajelzést, egyszerűen nem bírtuk megállni, hogy ne vigyük tovább az elképzelést” – mondta Javier Quiñones, az Ingka Group kereskedelmi vezetője. „A Chupa Chupsszal közösen most valóra váltjuk ezt a játékos ötletet. Ez egy szórakoztató módja annak, hogy megünnepeljük az ételek iránti szeretetünket, és megmutassuk: néha a viccből lesznek a legemlékezetesebb pillanatok.”

Összesen egymillió húsgolyó ízű nyalóka készül, amelyeket világszerte eljuttatnak az IKEA áruházakba. Van azonban egy fontos hír azoknak, akik már elkezdték felszabadítani a helyet a kamra polcain: a nyalókák nem kerülnek kereskedelmi forgalomba. A limitált kiadású édességeket cserébe viszont júniusban bárki ingyen megkóstolhatja az IKEA áruházakban, a készlet erejéig.

A nyalókát ma lehet beszerezni az IKEA-ban és vannak, akik már meg is kóstolták!

 

@szeretemacsokitblog Megkóstoltuk az @Ikea magyarorszag és Chupa Chups svéd húsgolyó ízű nyalókáját! #kóstolás #tastestest #nekedbe #meatballs #lollypop ♬ eredeti hang szeretemacsokit
Szólj hozzá

extrém ikea nyalóka